אנשי נדל"ן, הרשמו להרצאה ללא עלות שאסור לכם לפספס:

תכנון בעידן של משבר הדיור והעברת שטחים ממועצות אזוריות

עולם התכנון ובנייה משנה את פניו בתקופה זו, עדכונים מתבצעים חדשות לבקרים המשפיעים על הדרך להגשת תכניות וקידום מתחמים. בהרצאה ייחודית בהובלת עו"ד אייל מאמו,  שותף אגמון ,רוזנברג, הכהן ושות’  נדבר על הסוגיות הבאות, כיצד תכניות הותמל משנות את פניהן, כיצד המרקם הכפרי משנה את פניו לאורך ההתרחבות למתחם העירוני וכיצד השפעות המאקרו בין הכפר לעיר משפיעות על התכנון שלכם קדימה.

תאריך: 17/9/2020 שעה: 11:30

הרשמו עכשיו להרצאה ללא עלות!

שריינו מקום עכשיו! >>
שריינו מקום עכשיו! >>

המרצה

עו"ד איל מאמו

שותף אגמון ושות’ רוזנברג הכהן ושות’ עורכי דין

לקבלת הזמנה להרצאה ללא עלות, השאר פרטים עכשיו!

אודות מרכז הנדלן

עולם הנדל"ן בישראל מאופיין בתנאים משתנים ללא הרף. שחקנים רבים המגיעים מאסכולות מקצועיות שונות יוצרים מורכבות ורב תחומיות המחייבים את העוסקים בענף להתחבר למקור מידע עדכני, מעמיק ואינטלקטואלי. לאור תנאים אלו הוקם מרכז הנדל"ן. מרכז הנדל"ן מהווה זירה קהילתית מבוססת ידע לעוסקים בענף ומוביל את השיח המקצועי בתחום הנדל"ן בישראל.
המרכז שם לעצמו כמטרה להקנות לאנשי הענף את הידע המעשי ביותר לצורכיהם השוטפים, כמו גם לאפשר לנציגי הענף לקיים דיאלוג פתוח עם בין אנשי המקצוע ועם מקבלי ההחלטות. המרכז מאגד בתוכו אנשי מקצוע ומומחים מובילים מתחום הנדל"ן ומציע תכניות העשרה שנתיות – קורסים, השתלמויות, ימי עיון, בד בבד עם פעילויות לאנשי הענף שמטרתן לקדם שיתופי פעולה, בניית תכניות הכשרה למנהלים, השפעה על השיח המקצועי וטיפוח קהילת נדל"ן איכותית וחזקה.